ماینتسل
ماینتسل
کنترل ولو فیشر مدل GX

توضیحات آگهی

کنترل ولو فیشر مدل GX

کنترل ولو فیشر GX سرعت جریان سیال را تنظیم می کند زیرا موقعیت پلاگ توسط یک محرک تغییر می یابد. از کنترل ولو پنوماتیک استفاده می شود تا یک متغیر فرآیند تا حد امکان به نقطه تنظیم دلخواه نزدیک شود. نقاط تنظیم کنترل ولو پنوماتیک معمولاً سرعت ، فشار و دما هستند. پارامترهای محصول مانند چگالی ، غلظت ، سطح مایع و غیره را نیز می توان با کنترل ولو کنترل کرد.

 

کنترل ولو فیشر مدل GX

نصب کنترل ولو از بدنه شیر، اکچویتور، پوزیشنر و لوازم جانبی تشکیل شده است. این بدنه شامل یک مونتاژ درپوش و قطعات اصلاح شده است. طراحی آن در برابر فشار استاتیک مایع و فشار دیفرانسیل مقاومت می کند ، جریان سیال را فراهم می کند ، انتهای اتصال لوله را فراهم می کند ، و از سطوح سیت و یک عضو بستن شیر پشتیبانی می کند. اکچویتورها دستگاه های پنوماتیک ، هیدرولیکی یا برقی هستند که نیروی باز و بسته شدن شیر را فراهم می کنند. پوزیشنرها برای حفظ یک نقطه تنظیم مطلوب ، حرکت محرک واقعی را نظارت و کنترل می کند. لوازم جانبی شامل مبدل های الکترو پنوماتیک ، تنظیم کننده فشار ، چرخ های دستی ، نشانگرهای موقعیت و کلیدهای محدود است.

 

کنترل ولو فیشر مدل GX

تجهیز فوق و سیستم اکچویتور می تواند طیف وسیعی از جریان ها و الزامات اندازه گیری خطوط لوله را تامین کند. این ولو ساختار سه طرفه ای دارد که برای کنترل دقیق دما مناسب است. معبرهای مهندسی شده در داخل بدنه ولو ظرفیت مطلوبی را برای یک الگوی جریان پایدار وعملکرد روان ایجاد می کند.

02186031613
09128446731
خیابان مطهری

دیدگاه خود را بیان کنید

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “کنترل ولو فیشر مدل GX”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *