ماینتسل
ماینتسل
کولر ورتکسی کابینت یا تابلو برق سری AVC

توضیحات آگهی

کولر ورتکسی کابینت یا تابلو برق سری AVC

سیستم خنک کننده Vortex یک روش بسیار کم هزینه و قابل اطمینان جهت خنک کاری، تهویه و تمیزکاری پنل و کابینتهای الکتریکال صنعتی می باشد. زمانی که تجهیزات الکترونیکی در داخل تابلو بیش از حد مجاز گرم شوند عملکرد سیستم مختل شده و باعث آسیب دیدن بعض از قطعات گردیده و یا ممکن است جهت جلوگیری از خسارات احتمالی خاموش شوند.

فن های صنعتی هوای گرم، غبار آلود و مرطوب را جهت خنک کاری استفاده می کنند ، که این علاوه بر افزایش احتمال خسارات بازده سیستم را نیز کاهش میدهد .

کولر ورتکسی کابینت یا تابلو برق سری AVC
همچنین تهویه کننده های یخچالی مانند کولرهای گازی از لحاظ نصب و راه اندازی زمان بر بوده و در اثر ارتعاشات ماشین آلات و تجهیزات خسارت می بینیند همچنیت در محیط های گرم به علت عدم توانایی تبادل حرارت با محیط دچار از کار افتادگی می گردند، علاوه براین اکثر سیستمهای خنک کاری رایج نیازمند فضای نسبتاً زیاد برای نصب می باشند در حالیکه سیستم خنک کننده هوا چرخشی ( خنک کن های ورتکسی – سری 2000) ، روشی مطمئن و بدون هزینه نگهداری ، از قابلیت اطمینان بسیار بالایی در خنک کاری کابینت های صنعتی و موارد مشابه برخوردار بوده و فضای بسیار کم در مقایسه با روشهای مذکور را نیاز دارند.

جهت مشاهده بقیه محصولات و نیز محاسبات خودکار جهت تعیین ظرفیت و تعداد لازم به سایت شرکت قوشار صنعت آبتین مراجعه بفرمایید.

دیدگاه خود را بیان کنید

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “کولر ورتکسی کابینت یا تابلو برق سری AVC”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *