ماینتسل
ماینتسل
به ماینتسل بپیوندید , تبلیغات هدفمند و سئو بهینه , قابل دسترسی روی اپلیکیشن و پلن های متنوع رایگان و تجاری

تبلیغات اینترنتی و ایجاد رونق پایدار در کسب و کار :

بازاریابی موثر برای مدیران کسب و کارها جزو اولویت های بالاست . شاید برای شما هم پیش آمده باشد که تولید کننده محصولی هستید ولی در سرچ های گوگل نیستید ولی محصول شما توسط یک فروشگاه دیگر در سرچ های برتر گوگل در حال فروش است . این نتیجه بیتوجهی به دیجیتال مارکتینگ و به طور مشخص سئو مارکتینگ میباشد .

 

ما در شبکه تبلیغاتی ماینتسل , این مشکل صاحبان کسب و کار را مدتهاست که شناسایی کرده ایم و برای آن راه حل های مناسب طراحی کرده ایم :

  • تولید محتوا 
  • سئو مارکتینگ
  • طراحی وبسایت 
  • بهینه سازی وبسایت 
  • سوشال مارکتینگ 
  • بک لینک قوی 

….

 

طراحی و بکارگیری پلن های متنوع تبلیغاتی و استفاده مناسب از شبکه های اجتماعی برای کاربران تاثیر خود را اثبات کرده است و کاربران قدیمی ما اکنون فقط کسب و کار خود را مدیریت میکنند و ما تبلیغات آنها را . تبلیغات موثر و سئو پایدار رمز موفقیت در مشاغل و اصناف است .

چطور تبلیغات اینترنتی خود را آغاز کنیم

برای شروع ابتدا لیست خدمات و محصولات خود را به صورت تفضیلی تهیه کنید

توضیحات محصول و سرویس مورد نظر را با دقت و تمرکز بر روی کلمات و عبارات مورد نیاز مشتری و کاربران تنظیم کنید

یک تحقیقات کلمات کلیدی برای هر یک از خدمات و محصولات در سرچ گوگل انجام دهید

یک یا چند عکس با حجم مناسب و با کیفیت مناسب با موبایل خود تهیه کنید

حال میتوانید شروع به ثبت آگهی کنید , نگران هیچ محدودیتی در ثبت آگهی نباشید , قبل از شروع به ثبت آگهی ابتدا مواد اولیه آنرا که در بند های قبل توضیح دادم آماده کنید .

یک اصطلاحی در تبلیغات داریم و آن این است : آگهی شما باید متناسب با ارزش کالا و خدمات شما ارزش محتوا داشته باشد . جنس خود را ارزیابی کنید و به میزان ارزش مادی آن برای آگهی خود زمان صرف کنید .

 

هر چه زودتر شروع کنید , زودتر نتیجه میگیرید 

تبلیغات اینترنتی برای گروهی از مشاغل کاملا رقابتی شده است و وارد شدن در آنها جز از طریق Goolge Adwords و رپورتاژ آگهی های گران قیمت امکان پذیر نیست , اما برای شما که تازه شروع کرده اید و قصد هزینه کردن ندارید جای نگرانی نیست , شما میتوانید از آگهی های رایگان و تکنیک های مناسب سئو و تحقیقات کلمات کلیدی استفاده کنید .

 

همه اینها را برای شما کاربران گرامی گفتم تا با خیال راحت شروع به برنامه ریزی کنید , اگر مایل بودید که از راه حل آزموده شده استفاده کنید و اصطلاحا میان بر بزنید , یک نگاهی به پکیج های تبلیغاتی ما بندازید , ما در کنار شما خواهیم بود .

 

اگر مایل بودید تا با ماینتسل شروع به تبلیغات کنید با ما تماس بگیرید .

تماس با ما