ماینتسل
ماینتسل
تستر رنگ خودرو-کارشناسی

توضیحات آگهی

تستر رنگ خودرو-کارشناسی
در قلم مغناطیسی تست رنگ کارشناس 3 جهت سهولت کاربران علاوه بر بخش مدرج، روی لوله داخلی از چهار طیف رنگی قرمز – زرد – سبز و آبی استفاده شده است.

نحوه کار با قسمت مدرج

بالای دستگاه را در دست گرفته و نوک تیز وسیله را به سطح مورد نظر بچسبانید. قسمتی از خودرو که مطمئن هستید دارای رنگ فابریک است (مثل سقف خودرو) را به‌عنوان شاخص در نظر بگیرید. دستگاه را به آرامی به طرف بالا یا عقب بکشید. هنگام جدا شدن آخرین عدد قابل روئیت را به‌عنوان عدد شاخص در نظر بگیرید.چند بار این کار را تکرار کنید تا از عدد به‌دست آمده مطمئن شوید و سپس قسمت‌های دیگر را تست کنید. اعداد در تمام قسمت‌ها باید حدودا یکسان باشد، اگر اختلاف چند درجه بیشتر از شاخص اولیه شد رنگ شدگی حتمی است و عدم چسبندگی آهن‌ربا به بدنه خودرو دلیل داشتن بتونه است.

در مورد برخی اتومبیل ها با رنگ دو پوشش، هم با قسمت مدرج و هم با قسمت طیف رنگ تست کنید. در مورد قطعات تعویضی اگر لوله داخلی بیشتر از اندازه شاخص بیرون آمد (آبی تا STOP) احتمالا قطعه تعویض شده است. این توضیح در مورد تمامی اتومبیل‌ها صد در صد نمی باشد! برای هر خودرو تست شاخص اولیه انجام دهید.

توجه : به‌دلیل حساسیت بالای دستگاه، آن را تحت هیچ شرایطی در مجاورت اشیاء مغناطیسی از جمله کارت سوخت، عابر بانک و تلفن همراه و … قرار ندهید.

برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در ارتباط باشید.
شرکت پترو فرهان گستر جنوب واردکننده برند‌های مطرح تجهیزات جوشکاری و بازرسی فنی و NDT از سراسر دنیا
برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش با واحد فروش تماس حاصل فرمایید

02165565901

02144584671

02144584619

09034119385

دیدگاه خود را بیان کنید

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “تستر رنگ خودرو-کارشناسی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برچسب‌ها: