ماینتسل
ماینتسل

توضیحات آگهی

داک لولر هیدرولیک ELEDOCK
تراز کننده های اسکله ELEDOCK کارآمدترین راه حل هستند و می توانند مطابق نیازهای خاص شما تولید شوند. ELEDOCK بیش از 20 سال است که انواع داک لولر تولید می کند ، این تجربه به ما این امکان را می دهد تا همسطح کننده های قابل اعتماد ، مدولار و بادوام را طراحی کنیم. ما خدمات باکیفیتی را برای هر سطح غیر همطراز، ارائه می دهیم تا به شما در کاهش هزینه های عملیاتی و تضمین محیط کار ایمن به کارکنان خود کمک کنیم.

داک لولر هیدرولیک ELEDOCK ، سطح متحرک شیب داریست که از دو جک هیدرولیک وسازه فلزی با تقویت زیرین تشکیل شده است سطح شیبدار از ورق عاجدار با ضخامت ۶ میلیمتر و لبه متحرک با ضخامت ۱۰ میلیمتر می باشد. سیستم هیدرولیک با مدار فرمان و با استفاده از دو جک هیدرولیک امکان افزایش ارتفاع تا ۶۰ سانتی متر و کاهش ارتفاع تا ۳۰ سانتی متر را فراهم میاورد…

این محصول زمان بارگیری را تا حدود ده دقیقه کاهش میدهد.

ابعاد داک لولر:عرض ۲متر و طول ۲/۵متر وارتفاع ۰/۶ متر تولید میشود.

تراز کننده های اسکله سبک ELEDOCK بخشی جدایی ناپذیر از بارگیری در سراسر ایران است. این واحدهای بادوام یک مسیر هموار برای ترافیک متقاطع ایجاد می کنند ، از دست اندازها و پرش ها جلوگیری می کنند که می تواند به رانندگان لیفتراک آسیب برساند و به تجهیزات و محموله آسیب برساند.

 

تلفن تماس :

۰۲۱۵۵۴۴۵۳۹۴ – 09123083511
وبسایت : eledock.com

تهران کیلومتر 25آزادراه خلیج فارس خروجی رباط کریم شهرک وهن آباد علی آبادخ صنعت ک تلاش پ 33

دیدگاه خود را بیان کنید

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “داک لولر هیدرولیک ELEDOCK”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *