ماینتسل
شماره آگهی: 1280
ماینتسل

توضیحات آگهی

طب سوزنی در کرج
طب سوزنی چه می کند؟

اعتقاد بر این است که نقاط طب سوزنی سیستم عصبیمرکزی را تحریک می کنند. این به نوبه خود مواد شیمیایی را در ماهیچه ها، نخاع ومغز آزاد می کند. این تغییرات بیوشیمیایی ممکن است توانایی‌های درمانی طبیعی بدنرا تحریک کرده و بهزیستی جسمی و عاطفی را افزایش دهد.

طب سوزنی چیست؟

طب سوزنی عمل نفوذ به پوست با سوزن های نازک،جامد و فلزی است که سپس از طریق حرکات ملایم و خاص دست های پزشک یا با تحریک الکتریکیفعال می شوند.

طب سوزنی بخشی از عمل باستانی طب سنتی چینیاست. پزشکان طب سنتی چینی معتقدند بدن انسان دارای بیش از 2000 نقطه طب سوزنی استکه توسط مسیرها یا نصف النهارها به هم متصل شده اند. این مسیرها یک جریان انرژی (Qi، تلفظ “چی“) در بدن ایجاد می کنند که مسئول سلامتکلی است. اختلال در جریان انرژی می تواند باعث بیماری شود. با استفاده از طب سوزنیدر نقاط خاصی، تصور می شود که جریان Qi رابهبود می بخشد و در نتیجه سلامت را بهبود می بخشد.

مطالعات نشان داده اند که طب سوزنی برای شرایطمختلف موثر است.

طب سوزنی چه حسی دارد؟

طب سوزنی با استفاده از سوزن های نازک مو انجاممی شود. اکثر مردم گزارش می دهند که کمترین درد را هنگام وارد کردن سوزن احساس میکنند. سوزن به نقطه ای وارد می شود که احساس فشار یا درد ایجاد می کند. سوزن هاممکن است در طول درمان گرم شوند یا جریان الکتریکی ملایمی به آنها وارد شود. برخیافراد گزارش می دهند که طب سوزنی باعث می شود آنها احساس انرژی کنند. دیگران می گویندکه احساس آرامش می کنند.

قرار دادن نادرست سوزن می تواند باعث ایجاد درددر طول درمان شود. برای جلوگیری از عفونت، سوزن ها باید استریل شوند. به همین دلیلمهم است که به دنبال درمان از یک پزشک متخصص طب سوزنی باشید. FDA سوزن‌های طب سوزنی را درست مانند سایر دستگاه‌های پزشکی تحت شیوه‌هایتولید خوب و استانداردهای یکبار مصرف استریلی تنظیم می‌کند.

 

گاهی اوقات به جای سوزن، از سایر اشکال تحریکبر روی نقاط طب سوزنی استفاده می شود، از جمله:

گرما (ترکیب شدن)

فشار (طب فشاری)

اصطکاک

ساکشن (حجامت)

تکانه های انرژی الکترومغناطیسی

 

طب سوزنی چه تاثیری بر بدن دارد؟

اعتقاد بر این است که نقاط طب سوزنی سیستم عصبیمرکزی را تحریک می کنند. این به نوبه خود مواد شیمیایی را در ماهیچه ها، نخاع ومغز آزاد می کند. این تغییرات بیوشیمیایی ممکن است توانایی‌های درمانی طبیعی بدنرا تحریک کرده و بهزیستی جسمی و عاطفی را افزایش دهد.

 

مطالعات موسسه ملی بهداشت (NIH) نشان داده است که طب سوزنی یک درمان موثر به تنهایی یا در ترکیب بادرمان‌های مرسوم برای درمان موارد زیر است:

حالت تهوع ناشی از بیهوشی جراحی و شیمی درمانی سرطان

· درددندان بعد از جراحی

· اعتیاد

· سردرد

· گرفتگیهای قاعدگی

· آرنجتنیس بازان

· فیبرومیالژیا

· دردمیوفاشیال

· آرتروز

· کمردرد

· سندرمتونل کارپال

· آسم

همچنین ممکن است به توانبخشی سکته مغزی کمک کند.

 

چه شرایطی ممکن است از طب سوزنی سودمند باشد؟

بسیاری از بیماران به دنبال درمان طب سوزنی برایتسکین دردهای مزمن مانند آرتریت یا کمردرد هستند. با این حال، طب سوزنی کاربردهایگسترده ای در سایر نقاط جهان داشته است.

خدمات طب سوزنی در کرج ، در بلوار امامزاده حسن واقع در درمانگاهدارالشفاء در محیطی استاندارد و بهداشتی و با دستان متبحر و با تجربه کارکنان اینمرکز همه روزه با رزرو و نوبت قبلی صورت میپذیرد .

جهت رفاه حال همشهریان محترم کرج و نواحی , با شماره تلفن های ذیل جهتاخد نوبت تماس بگیرید .

 

همچنین در این مرکز خدمات طب سنتی شامل :

· طب سوزنی تخصصی

· لیفت صورت با نخ کلاژن

· حجامت

· حجامت ساقین

· بادکش درمانی

· زالو درمانی

· ماساژ درمانی

· بهبود دردهای مزمن باطب سنتی

· خدمات طب سنتی ایرانی جهت بیماریهای خاص

 

به همشهریان محترم ارائه میشود . خدمات طب سنتی در دارالشفاء کرج ,راهکاری آزموده و تجربه شده و هزینه های مناسب و تخفیف های استثنایی در طول ایامسال به ساکنین کرج و کلیه مراجعان از سراسر کشور ارائه میشود .

تلفن تماس از ساعت 8 الی 6بعد الظهر :

09020710120

09038570081 / خانم بهاری

همچنین مشاوره و پاسخ به پرسش های شما در شبکه اجتماعی ایتا :

09020710120

دیدگاه خود را بیان کنید

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “طب سوزنی در کرج”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *