ماینتسل
ماینتسل
قیمت فیوز استوانه ای روغنی سیبا

توضیحات آگهی

قیمت فیوز استوانه ای روغنی سیبا

قیمت فیوز استوانه ای روغنی سیبا , فیوز صنعتی فشارقوی سیبا یکی از پیشرفته ترین فیوز فشارقوی می باشد این High voltage fuse دارای کاربرد بسیار زیادی در صناع برق و قدرت می باشد. یکی از ویژگی فیوز فشارقوی سیبا فناوری ICS می باشد که باعث می شود تا پیری فیوز کاهش یابد و طول عمر High voltage fuse افزایش یابد.

یکی دیگه از ویژگی High voltage fuse حفاظت در برابر اتصال کوتاه می باشد فیوزهای SIBA SSK سریعتر از نوع استاندارد واکنش نشان می دهند. در صورت اتصال کوتاه، به محض افزایش در نیمه نوسان اول، جریان باقیمانده را محدود می کنند. فیوز سیبا فشارقوی فیوزهای SSK ما اتلاف توان کمتری نسبت به فیوزهای استاندارد دارند – در حالی که حداقل جریان قطع را حفظ می کنند. این همچنین بار حرارتی را کاهش می دهد.

یکی از کاربرد فیوز فشارقوی برای توربین بادی می باشد که اندازه کوچیک و جمع و جور یکی دیگه از مزایای فیوز فشارقوی سیبا می باشد فیوزهای SSK ما برای صنعت برق بادی به طور قابل توجهی کوچکتر از فیوزهای پشتیبان قابل مقایسه هستند اما جریان نامی یکسانی دارند.

 

قیمت فیوز استوانه ای روغنی سیبا

فروشگاه فنی مهندسی برق و صنعت پاوراکسین دارای واردات و تولید فیوز فشارمتوسط و فیوز فشارقوی برند سیبا و برند aeg می باشد برای دریافت اطلاعات فیوز ولتاژ بالا استوانه ای سیبا و همچنین جهت خرید فیوز سیلندری روغنی برند siba و aeg با ما تماس حاصل فرمایید.

02133902209

09190764376

دیدگاه خود را بیان کنید

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “قیمت فیوز استوانه ای روغنی سیبا”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برچسب‌ها: