ماینتسل
ماینتسل
مشاوره رایگان طب سنتی در واتساپ

توضیحات آگهی

مشاوره رایگان طب سنتی در واتساپ / مشاور طب سنتی آنلاین

حکیمان خبیریم که قاروره نگیریم که ما در تن رنجور چو اندیشه دویدیم
طب سنتی ایرانی ارزش های خود را در بهبود و درمان بسیاری از بیماری ها با اقتدار به اثبات رسانده است و این قابلیت در باور مردم ایران در طول تاریخ چند هزار ساله به اثبات رسیده است . طب سنتی ایرانی یک نسخه ویژه از درمانگری با متد های خاص ایرانی است که توسط ایرانیان به منصه ظهور رسیده است و دیگر اقوام با آن آشنا شدند و سعی در بهره برداری از این علم ویژه و ایرانی کردند و به نام خود طب سنتی به ثبت رساندند چنان که گویی طب سنتی در بکارگیری گیاهان دارویی خلاصه شده است ! غافل از اینکه طب سنتی ایرانی در گام اول و آخر متکی به اراده درمانگر است و داروهای گیاهی و یا متدهای خاص دیگر تنها مجرایی برای جاری شدن این اراده است .

حضرت مولانا این مهم را به خوبی تشخیص داده و این مهم را بدین گونه تبیین میکند :
مپندار که این نیز هلیله‌ست و بلیله‌ست که این شهره عقاقیر ز فردوس کشیدیم
حکیمان خبیریم که قاروره نگیریم که ما در تن رنجور چو اندیشه دویدیم

 

طب سنتی ایرانی کهنه اکسیری است که توسط بزرگان و خردمندان کوه خردی چون جناب شیخ فریدالدین عطار نیشابوری و ابوعلی سینا پایه گذاری شده است و بنیان های آن چنان قرص و عمیق است که بعد از هزار سال ما هنوز در تلاش برای استخراج رگه های جدیدی از آن هستیم و بسیاری از بیماری های صعب العجلاج و لاعلاج در طب نوین , توسط طب سنتی ایرانی و درمانگران شایسته ایرانی درمان میشوند .

حکیمیم طبیبیم ز بغداد رسیدیم بسی علتیان را ز غم بازخریدیم
سبل‌های کهن را غم بی‌سر و بن را ز رگ هاش و پی‌هاش به چنگاله کشیدیم
طبیبان فصیحیم که شاگرد مسیحیم بسی مرده گرفتیم در او روح دمیدیم
بپرسید از آن‌ها که دیدند نشان‌ها که تا شکر بگویند که ما از چه رهیدیم

 

درمانگری و طب سنتی از گذشته های بسیار دور با یکدیگر همزاد بوده اند و درمانگران حاذق , بسیاری از روش های خلاقانه خود را با مدد داروهای گیاهی توسعه داده اند ولی در گذر زمان , ارتباط مردم با درمانگران حاذق که از طب سنتی و گیاهان دارویی نیز بهره میبرند بسیار کاهش یافته است و این موضوع درد و رنج های جانکاه و مزمن را برای بیماران در پی داشته است . درواقع طب سنتی ایرانی در کنار درمانگر به حد کمال و شایسته خود رسید ولی بمرور زمان طب سنتی تنها با گیاهان دارویی به بیماران ارائه شد و نقش درمانگر از این متد درمانی حذف شد .

درمان بسیاری از بیماری های رایج در بین مردم چیزی فراتر از درمان های علامتی و داروهای شیمیایی است , این عوامل میتواند تغییر سبک زندگی یا کم تحرکی , تغذیه و یا بیماری های شغلی باشد , اما اینها همه عموامل نیستند , بسیاری از عوامل بیماری در باور های ذهنی است که چه بسا ریشه در نیاکان هر فردی داشته باشد که تشخیص آن تنها در تخصص یک درمانگر توانا میباشد و از گذشته های دیرین تا کنون , این کلید بسیاری از مسافرت های بیماران به دورترین نقاط برای ملاقات آن درمانگر شایسته بوده است .

طب سنتی ایرانی هیچوقت در بین مردم ایران محجور واقع نشد و اصول متین و انسانی خود را حفظ کرده است و خدمات بسیار ارزشمندی به مردم ارائه کرده است :
طبیبان الهیم ز کس مزد نخواهیم که ما پاک روانیم نه طماع و پلیدیم

ما نیز به لطف خدا این خدمت را که میراث گذشتگان است با سعی و تلاش و تجربه توسعه داده ایم و آنرا با بسیاری از دست آورد های علم پزشکی نوین انطباق داده ایم و آنرا به بیماران و مراجعان در سراسر ایران ارائه میکنیم .
جهت مساعدت به بیماران مشاوره آنلاین از طریق پیام رسان ها ارائه میشود و در صورت نیاز به داروهای گیاهی نسخه آن به شما ارائه میشود و شما میتوانید از محل زندگی خود آنرا تهیه نمائید و یا اینکه آنرا سفارش داده و توسط پست دریافت نمائید .

لطفا در صورت امکان , قبل از تماس قلم و کاغذ جهت یادداشت آماده فرمائید
شماره تلفن در پیام رسان ها :
واتساپ / تلگرام / ایتا
09020710120

دیدگاه خود را بیان کنید

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “مشاوره رایگان طب سنتی در واتساپ”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *